ONARIM VE BAKIM HİZMETLERİ

Lider mekanik onarım ve bakım hizmeti sağlayıcısı olarak, bu sistemlerin performansını yükseltmek, ömrünü ve güvenilirliğini uzatmak için mekanik sistemlerin düzeltilmesi ve ayarlanmasının öneminin farkındayız. Önleyici ve düzeltici bakım hizmetlerimiz, güvenilirliği ve verimliliği artırır ve üretkenliği ve kaliteyi en üst düzeye çıkarır.

Öncelikli olarak, endüstriyel fanlar için yerinde veya atölyemizde detaylı bakım ve onarım hizmeti sunuyoruz.
Rulmanları, yatakları, filtreleri, kaplinleri, contaları, kayışları ve diğer parçaları değiştirebiliriz. Pervane, mil ve kabin erezyonlarının her türlü tamirini gerçekleştirebiliriz. Fanlarınıza talep edeceğiniz her çeşit aşınma zırhını kaplayabiliriz. Özellikle arızaların oluşmasını önlemek için testler, ölçümler ve ayarlamalar yapabiliriz.

Elektrik motorlarından pervanelere, motor millerinden pervane şaftlarına kadar tüm mekanik tamir , bakım ve imalat işlemlerini firmamızda gerçekleştirmekteyiz. İplik büküm taslarının rulman değişimlerini ,mil salgılarının düzeltilmesini ,rulman aşınmalarının tamir edilmesini ,her türlü torna işlemlerini ,istenen ölçülerde mil imalatlarını gerçekleştiriyoruz. İstenilen özellik ve tiplerde endüstriyel fan imalatı ve fan projelendirmeleri, her tip, boy ve ebatlarda araç ,iş makinası, endüstriyel şaft imalatını ve tamirini yapabiliriz.

Ayrıca doğru ve güvenilir yağlama planlaması için uygun maliyetli yağlama programları sunarız. Düzenli bir yağlama programı en önemli bakım görevlerinden biridir, ancak çoğu zaman en çok gözden kaçanlardan biridir ve beklenmedik ve bazen büyük arıza sürelerine ve masraflara neden olur.

Endüstriyel Sanayi Balansı Çözüm Ortağınız!

Otomotiv, Tekstil, Ambalaj, Gıda, Enerji, Petrokimya, Demir Çelik, Havacılık, Savunma Sanayi vb.

Profesyonel Endüstriyel Sanayi Balansı OGANER BALANS