LAZER HİZALAMA HİZMETİ

Yanlış hizalama düzeltilmeden bırakılırsa, rulmanlara, contalara ve diğer bileşenlere gereksiz gerilme konarak erken arızaya neden olabilir. Hassas bir lazer hizalama aynı zamanda makinenin verimliliğini artıracak ve bu da daha az enerji tüketecek ve elektrik faturalarında önemli maliyet tasarrufu sağlayacaktır. Deneyimli ellerde lazerler daha doğru bir hizalama sağlar. Yüksek kaliteli Lazer hizalama araçları kullanıyoruz. Bursa’nın merkezinde bulunan hizmet alanımız tüm Türkiye’yi kapsamaktadır.

Hassas Lazer Şaft Hizalama Hizmetlerimiz, erken arızaya neden olan yataklar, kaplinler, contalar ve diğer bileşenler üzerinde gerilime neden olan yanlış hizalamayı belirleyecek ve düzeltecektir. Tecrübeli teknisyenlerimiz, müşterilerimizin makinelerini mümkün olan en dar toleranslara göre hızlı bir şekilde hizalayabilir. Termal büyüme ve diğer faktörlerin neden olduğu değişiklikler zamanla ortaya çıkabileceğinden, kritik ekipmanlarda yıllık lazer hizalaması önerilir, ister yeni bir kurulum ister mevcut bir ünite olsun.

Hassas Lazer Hizalama Hizmetlerimiz Yatay ve Dikey Pompalar, Redüktörler, Motor ve Jeneratör Setleri, Tahrik Kayışları, Tahrik Milleri, Tüm Motor Tipleri, Soğutma Kuleleri, Fanlar ve Üfleyiciler, Elevatör Setleri, Santrifüjler, Soğutucular, Kasnaklar, Kasnaklar ve Dişlilerde Gerçekleştirilmektedir. Rüzgar Türbini Redüktörleri, tüm mekanik sistemler

Doğru Bir Lazer Hizalama:

  • Yatak ömrünü artırır
  • Kaplinler üzerindeki baskıyı ve dolayısıyla aşırı ısınma ve aşınma riskini azaltır
  • Contalar üzerindeki aşınmayı azaltarak kirlenmeyi ve yağlayıcı kaybını önlemeye yardımcı olur
  • Sürtünmeyi ve dolayısıyla enerji tüketimini azaltır
  • Gürültüyü ve titreşimi azaltır
  • Makinenin çalışma süresini, verimliliğini ve üretkenliğini artırır
  • Bakım maliyetlerini azaltır
  • Kayıp üretim süresini, şaft kırılmasını ve kalite sorunlarını azaltır veya ortadan kaldırır
Endüstriyel Sanayi Balansı Çözüm Ortağınız!

Otomotiv, Tekstil, Ambalaj, Gıda, Enerji, Petrokimya, Demir Çelik, Havacılık, Savunma Sanayi vb.

Profesyonel Endüstriyel Sanayi Balansı OGANER BALANS