ENDÜSTRİYEL KESTİRİMCİ BAKIM HİZMETİ

Oganer Otomotiv Ve Makina Sanayi Tic. A.S. , çeşitli sektörlerde ve işletmeler için endüstriyel öngörücü bakım hizmetlerinde uzmanlaşmıştır. Kestirimci Bakım müşterilerimiz arasında enerji santralleri, üretim tesisleri, su arıtma tesisleri, tekstil fabrikaları, biyoteknoloji ve ilaç endüstrileri ve çok daha fazlası bulunmaktadır.

Kestirimci Bakım teknikleri, bakımın ne zaman yapılması gerektiğini tahmin etmek için hizmet içi ekipmanın durumunu belirlemeye yardımcı olur. Bu yaklaşım, rutin veya zamana dayalı önleyici bakıma göre maliyet tasarrufu sağlar. Kestirimci Bakım hizmetleri genellikle makineler hizmetteyken gerçekleştirilir ve arıza süresini en aza indirir veya ortadan kaldırır.

Bakımda kullanılan en yaygın teknik titreşim analizidir.

Titreşime dayalı kestirimci bakım hizmetlerimiz, durumlarını titreşim, ısı ve gürültüye göre doğru bir şekilde değerlendirmek için yataklar, dişli kutuları, pompalar, fanlar ve şaftlar üzerinde gerçekleştirilir. Veri seviyeleri daha sonra, sorunun ciddiyetini belirlemek ve eğilimini belirlemek için endüstri standartlarıyla karşılaştırılır.

Bu veriler, arızaların nerede ve ne zaman meydana gelebileceğini gösterir. Verileri doğru bir şekilde değerlendirmek ve yorumlamak, özel olarak eğitilmiş, deneyimli teknisyenler gerektiren önemli bir süreçtir. Sorunun yerini, sıklığını ve sebebini belirleyerek, bir arıza oluşmadan önce yapılması gerekenleri önerip planlayabiliriz. Kestirimci bakım hizmetleri makinalarınızı korur, maliyetlerinizi azaltır.

Endüstriyel Sanayi Balansı Çözüm Ortağınız!

Otomotiv, Tekstil, Ambalaj, Gıda, Enerji, Petrokimya, Demir Çelik, Havacılık, Savunma Sanayi vb.

Profesyonel Endüstriyel Sanayi Balansı OGANER BALANS